Традиції святкування

Англійці - нація домосідів. Вони кажуть: «Мій дім - моя фортеця» і не люблять, щоб сусіди втручалися в їхнє життя. Англійці воліють невеликі будинки, розраховані на одну сім'ю. Камін - серце англійського будинку. У той час як жителі інших країн ходять вечорами в кафе або коктейль-бари, англійці вважають за краще збиратися в вітальні і сидіти біля вогню, обговорюючи події минулого дня. У багатьох будинках можна і сьогодні зустріти каміни, іноді з колонами з боків і верхньої поличкою, де стоїть годинник, дзеркало або сімейні фотографії

У вихідні ті, хто живуть у великих містах, люблять виїжджати на природу. Кожен англієць любить проводити час в заміському будинку з садом і рожевими кущами біля ганку - на свіжому повітрі, далеко від суєти, в тиші і спокої.
У повсякденному житті англійці, як правило, люди, які багато дотримуються правил і ставлять на перше місце повагу до інших. Це може бути дуже офіційна культура, яка враховує ввічливість та гарні манери як орієнтир для злагодження у суспільстві.


Незважаючи на те, що це країна, в якій сходяться різноманітні культури, її звичаї та традиції залишились без суттєвих змін. На сьогоднішній день це одна з найвпливовіших країн у таких сферах, як кіно або музика, яка зберігає стиль, що відрізняється від інших галузей промисловості тієї ж області.

Слід також зазначити, що англійська мова є однією з головних комерційних мов у світі і є одним з основних інструментів культурного обміну.

Масляний день або Масляний вівторок
Протягом вівторка перед Великим постом в Англії проводяться різні заходи, серед яких - святкування дня млинця. Століття тому, до Великого посту, потрібно було вживати всю жирну їжу, яка була в будинку, щоб увійти в стадію посту, яку передбачає Великий піст.

Більшість жирних інгредієнтів у будинках - це яйця та молоко, і одним із найкращих способів їх використання було приготування млинців.

Деякі історії відзначають походження цієї традиції в 15 столітті в містечку Олні в Бакінгемширі. З часів середньовіччя сповіді проводились напередодні Великого посту, тому церковні дзвони звучали як заклик до сповіді. У 1445 р. перед тим, як пролунав дзвін, один із городян поспішив до церкви зі сковородою в руці.
Виходячи з цього, щовівторка перед Великим постом у різних містах Англії проводяться перегони, на яких багато жінок, особливо місцеві домогосподарки, біжать до церкви зі сковородою. Мета - досягти трьох кіл млинець по дорозі до церкви.
День пам'яті
Також відомий як День перемир’я, це пам’ятний день, який відбувається 11 листопада, дата, яка відноситься до дня, коли Перша світова війна закінчилась о 11 ранку 11 листопада 11-го місяця 1918 року.
У цей день перед меморіалами чи пам'ятниками війни та в церквах відбуваються різні церемонії. Окрім відносин з Першою світовою війною, ця подія також вшановує всіх, хто загинув у різних війнах, що відбулися з тих пір. Зазвичай він збирає колишніх солдатів, сановників, а також членів Збройних сил.
Більшість політиків та королівської родини зазвичай прямують до кенотафу в м. Уайтхолл, Лондон. Також до заходу включено те, що відомі як “пам’ятний мак”, штучні квіти, які використовуються як символ солдатів, які загинули в боях або тих, хто став жертвою тероризму. Зазвичай вони продаються як форма внеску для жінок та чоловіків, які перебувають на службі.
Свято врожаю
Це відбувається у вересні, зазвичай його відзначають у неділю, найближчу до "місяця врожаю", тобто повного місяця, що передує осінньому рівнодення. Це захід, призначений для благодійності, де багато людей діляться їжею з малозабезпеченим населенням.
                 
Також виготовляються церковні прикраси, танцювальні вистави, музика, поезія. Також тут проводяться виставки врожаю та ігор. Виготовлення ляльок з кукурудзяної лушпиння є загальним явищем.
Традиції чаювання
Чай - невід'ємна частина життя британців, як картопля або хліб. Є навіть приказка: «Сім чашок чаю допоможуть прокинутися, дев'ять чашок допоможуть заснути».
З 4 до 6 вечора настає час чаювання - "5 o'clock"
Англійська культура самобутня і багата традиціями, які пройшли крізь століття.

Немає коментарів:

Дописати коментар